Cestovní agentura

Potápíte se a chcte navštívit atraktivní potápěčské destinace? Kuba, Galapágy, Egypt… Tam všude se jezdíme potápět. Neváhejte a pojďte s námi!

Egypt safari 2018

Egypt safari 2018

13.5.2018 – 20.5.2018 Naše vlajková loď MARTINA I, je speciálně vybavená pro rekreační i technické potápěče. Safari loď, byla dokončena v červnu 2007 a letos proběhla rozsáhlou rekonstrukcí. Její kvalita, provedení interiéru a vybavení kajut vlastními koupelnami, klimatizací, ledničkou, osuškou, županem, větrákem, a nitrox, ji řadí mezi ty luxusnější lodě Rudého moře. Výbava lodi po rekonstrukci: 8 kompletně nových kabin v podpalubí s šířkou postelí 115 a 90 cm, zvýšeným úložným prostorem pro zavazadla, nové koupelny a toaleta, odhlučněné pokoje od motorové části lodě, změněné dispozice v kabinách č. 7 a 8 v přední části lodi, nové kliky na dveřích. Předělané posezení na třetí palubě (highdeck) s ledničkami, zrekonstruované horní kajuty s rozvody klimatizace a mnoho dalšího.

uložit do kalendáře | více informací »

 
Mexico 2018

Mexico 2018

24.11.2018 – 6.12.2018 | Playa del Carmen
Tímto zveřejňujeme informaci o zahájení přípravy cesty do Mexika - Yucatan - Palaya Del Carmen. Město se nachází na Yukatánském poloostrově vzdáleném cca 50 km jižně od letiště u města Cancún. Naproti přes moře, jsou nejznámější potápěčské lokality Mexika, ostrov Cozumel. Program na suchu, odpočinek na plážích, cestování za Mayskými památkami do Tulumu a Chichen Itza s přenocováním ve městě Merida.

uložit do kalendáře | více informací »