Nadváhy do Egypta

Nadváhy do Egypta

27. 6. 2015 | DiveCrew

V tomto článku se dozvíte kolik a jak můžete dokoupit nadváhu pro svá zavazadla při cestě za potápěním do Egypta.

 
INFO O LETECH DO EGYPTA

Povoleno pouze 15 kg zavazadlo. 

Pokud budete požadovat nadváhu prosím obraťte se na nás na email.prostejov@divecrew.cz, za současných podmínek Vám můžeme předem vyžádat 8 kg navíc v jednom zavazadle - tedy dohromady 23 kg . Cena za tuto vyžádanou nadváhu na potápěčskou výstroj je až 1.600 Kč na oba směry dohromady.

Druhé zavazadlo o váze 15 kg za 2600 Kč. Pozor, ale toto nemusí akceptovat přímo při odbavení před nástupem do letadla, pokud to nebylo objednáno dříve. V případě překročení váhového limitu na letišti vám bude účtována  jednotná sazba 790 Kč na jeden směr letu za každých započatých 8kg nadváhy.     

Maximální povolená váha zavazadla je15 kg na osobu. V případě rodiny, kdy je možné váhy zavazadel sečíst dohromady, nesmí váha žádného zavazadla přesáhnout 32 kg

Nejvyšší povolená hmotnost kabinového zavazadla s maximálními rozměrydélka 56 cm x šířka 45 cm x hloubka 25 cm ( součet těchto rozměrů maximálně však 115 cm ) je 5 kg.  Povoleno pouze 1 příruční zavazadlo. Poplatek 750 kč může být uplatněn také v případě neoznačeného příručního zavazadla zjištěného při nástupu do letadla. 

Veškeré cenné věci doporučujeme uložit do Vašeho příručního zavazadla. Podle mezinárodně platných bezpečnostních předpisů je přísně zakázáno mít během letecké přepravy u sebe nebo v kabinovém zavazadle jakékoliv nože, nůžky a veškeré nebezpečné předměty (bez ohledu na jejich velikost). Omezení platí také na množství tekutin a gelů, které máte u sebe nebo v příručním zavazadle. Tekutiny a gely musí být jednotlivě v balení do 100 ml. Všechna balení musí být umístěna v jednom průhledném uzavíratelném igelitovém sáčku o maximálním obsahu 1 litr na osobu. Tekutinami a gely se rozumí - voda, nápoje, krémy, pleťová mléka, oleje, parfémy, spreje, gely, tužidla, zubní pasta a veškeré další materiály obdobné konzistence. Omezení ohledně tekutin a gelů na palubě letadla se nevztahuje na věci uložené v odbaveném zavazadle a na zboží zakoupené po bezpečnostní kontrole nebo na palubě letadla. Předměty zakázané mít s sebou na palubu letadla si uložte do zavazadla, které předáte k odbavení do zavazadlového prostoru, jinak Vám budou předměty odebrány při bezpečnostní kontrole.     

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 26.6.2012 děti musí mít pro cesty do zahraničí pouze vlastní cestovní doklad. Tímto datem končí platnost všech provedených zápisů dětí do cestovních pasů rodičů.
Změna jména před odletem až 2.000Kč.

       EGYPT zpřísnil své vstupní podmínky do země a striktně trvá na dodržení 6ti měsíční lhůty platnosti pasu, a to ode dne návratu z Egypta. Cestující s tzv. rychlopasy, které se vydávají pouze na 6 měsíců, nebudou již v ČR odbaveni.

 

 

[RSS]

 

Vaše názory