Téma: Potápění Chorvatsko

Potápění na Pagu Chorvatsko

Potápění na Pagu Chorvatsko

Tak jsme se před týdnem vrátili z potápění na Pagu. Náš pobyt v městečku Stará Novalja. Na potápěčské základně Connex Diving. Na poslední týden v červnu nezvykle studená voda, čistá ale života znatelně ubylo. Potápění se nám nedařilo dokončit díky bouřce která se na nás valila od pondělí snad každým dnem. Foukalo od severo východu a proto nejhezčí stěny v zátoce nad St.Novaljou byly nesnadno přístupné. Díky dobré organizaci a aktuální domluvě s mými kamarády ze základny. Jsme program na 85% dokončili. Opět vám přináším pár fotografií aby jste mohli sami posoudit jak moře a naši potápěči prožily týden na Pagu.

Dive Crew škola potápění Prostějov | 9. 7. 2013 | číst dál »

 
Potápění Chorvatsko Lanterna

Potápění Chorvatsko Lanterna

Pro naše klienty z Ostravy a Prostějova jsme připravili potápění v Chorvatsku na poloostrově Istrie. Lanterna leží na západním pobřeží pár kilometrů nad Porečí. Z Prostějova je to 740 Km. Cestu si organizuje každý sám nebo ve skupinkách. Termín od 22.5. do 26.5. To znamená 4 noci z toho 2 potápěčské dny + povinně den pausa, v neděli ráno odjezd. Ubytování je připraveno v pěkných a moderních apartmánech ne dál jak 50 m od moře. Potápění se nabízí kolem pobřeží Istrie od Novi Grad až po Rovinj vhodné pro OWD a vrakové potápění pro AOWD.

DiveCrew | 16. 1. 2013 | číst dál »

 
Potápění Chorvatsko s kamerou GooPro

Potápění Chorvatsko s kamerou GooPro

Náš kamarád a klient se vrátil z Chorvatska kde byl s námi na potápění na týdenním safari lodí Konkordia. Pohybovali se kolem ostrovů Hvar, Brač, Vis. Jirka se postupně vybavil kamerou GooPro a doplnky na filmování pod vodou. Podívejte se co nafilmoval.

DiveCrew | 1. 8. 2012 | číst dál »

 
Seznam věcí co sebou vzít na zájezd

Seznam věcí co sebou vzít na zájezd

Připravil jsem pro vás praktický seznam doporučených věcí pro osobní potřebu při cestách za potápěním. Seznam je určen pro každého jednotlivce. Doufám, že vám při přípravě na cestu za potápěním pomůže.

Tomáš Melichárek | 12. 10. 2011 | číst dál »