Fotogalerie

Egypt safari Daedalus 2017

Egypt safari Daedalus 2017

Myslím, že tahle cesta na Daedalus reef, byla opět potápěčsky velmi povedená. Voda 23-25C, vzduch velmi teplý, vlny žádné. Proudy, velmi slabé. Snad jen jeden den, trochu foukalo. Ale, jinak to nebylo špatné, partička výborná a o tom to je!

Tomas Melicharek | 16. 5. 2017 | číst dál »

 
Jarní Výkleky

Jarní Výkleky

Co k takovému potápění dodat? Počasí super, voda 7C, viditelnost 10m a víc.

Tomas Melicharek | 27. 3. 2017 | číst dál »

 
Výkleky - potápění pod ledem

Výkleky - potápění pod ledem

Naše dnešní potápění 30.12.2016 bylo rozloučením, se sezónou starého roku. To jsme tradičně oslavili špekáčkem na ohni, horkým čajem a jen vybraní šampáněm, svařákem nebo rumem. My, co jsme šli pod vodu, (bylo nás 9) jsme si to užili v "teple". Na hladině bylo -3C, dole +4C !!! Nejodvážnější z nás byly v mokrých oblecích, dvakrát 5mm, jednkrát 5 a 7 vesta jiní jen kombinéza 7mm. A my, ti zhýčkaní, v sucháči. Ale ať, si nemyslíte i mě byla po hodinovém ponoru zima. Konečky prstů na rukou i nohou mi dlouho rozmrzali. Jinak OK. Tak vzhůru dolů ! Příští rok, Maledivy, Egypt, Chorvatsko, atd. sledujte naše stránky. Přeji všem, krásnou oslavu Nového roku.

Tomas Melicharek | 30. 12. 2016 | číst dál »

 
Komodo potápění 2016

Komodo potápění 2016

Je začátek října 2016 a my jsme na ostrově Flores východní Indonesie, naproti nám leží Komodský národní park. Naše potápění máme omezeno jen na 3 dny, i tak jsme dali 6 nádherných ponorů. Voda 27-28 C. Dole uvidíte pár vybraných fotek.

Tomas Melicharek | 11. 10. 2016 | číst dál »

 
Pakoštane 2016

Pakoštane 2016

Pakoštane v Chorvatsku již naše obvyklá destinace na začátku prázdnin. Počasí, jídlo potápění SUPER, partie taky skvělá. Tak zase za rok 1 týden v červenci !!! Objednávky již posílejte , najdete v cestovní agentůra. Potápění 12 ponorů 3 do 40m hloubky a viděli jsme i žraloka Mačku s mnoho vajíčky a malými žraloky uvnitř !!!

DiveCrewTom | 12. 7. 2016 | číst dál »

 
Naše sobotní potápění na Výklekách

Naše sobotní potápění na Výklekách

Lom Výkleky, ač složitější přístup mají tyto vody pořád super kouzlo. Tady Vám přináším pár fotografií mých studentů podvodní fotografie. Miroslav Doubrava a Miroslav Ďorď prozatím jen jedna na závěr.

DiveCrewTom | 30. 5. 2016 | číst dál »

 
Potápění Maledivy

Potápění Maledivy

První dva dny potápění na Maledivách, na lodi Ambhiphiya. Počasí máme střídavé, zapršelo, zafoukalo a někteří se již i spálili. Voda 28°C a nádherně čistá. Ponory v proudech i na refech. Viděli jsme žraloky černolemé, útesové, tuňáky, hejna karasů. Parádní nočák s chuvičkama a rejnokem. Pokračování, a zhodnocení akce: Jsme doma, na Maledivech jsme dali 19 ponorů z toho 3 noční to vše za za 6 potápěčských dnů, sedmý den jsme měli na povinnou pauzu 24 hodin před odletem. Pokud neberu počasí že se občas zatahlo i zapršelo max. tak patnáct minut, tak se naše safari velmi povedlo. Jídlo super hodně ryb, někdy kuře, zelenina a vždy dvě přílohy na výběr. Loď byla velmi prostorná, klimatizovaná, čistá. Je ale na ní znát že už jezdí na moři dlouho a některé drobnosti by potřebovala doladit. V sekci cestovní agentura najdete aktuální termín na dubnový zájezd.

DiveCrew | 19. 2. 2016 | číst dál »

 
Potápění na Palau

Potápění na Palau

V listopadu 2015 jsme byli potápět na souostroví Palau v Pacifiku. Bydleli jsme v hotelu Rose Garden s nádherným výhledem do zátoky a denně vyjížděli rychlou lodí na lokality vzdálené 15-50 min.

DiveCrew | 14. 2. 2016 | číst dál »

 
Kurz potápění tréning na volné vodě Vykleky

Kurz potápění tréning na volné vodě Vykleky

Kurz potápění, tréning na volné vodě Výkleky. S naší školou potápění Dive Crew Ostrava a Prostějov. Instruktor PADI a EDS-ČPŠ Tomáš Melichárek. Šest našich kurzistů mělo pěknou květnovou neděli, potápěli jsme 3 a 4 lekci. Tréning byl na lomu volná voda Výkleky. Dosažená hloubka 8m teplota dole 11C na hladině 16C. A tady můžete vidít pár fotek z výcviku. Doba obou lekcí 70 min pod vodou + o něco déle s hladinovými cviky plavání s kompasem. Foceno SeaLife MICRO HD 32. Bez jakéhokoli nastavení a dosvětlování. Příště se pokusím z fotáku vyždímat co jde.

DiveCrew | 1. 6. 2015 | číst dál »

 
Chorvatsko Pakostane potapení s Dive Crew

Chorvatsko Pakostane potapení s Dive Crew

Pro naše letošní otevření potápěčské sezóny v Chorvatsku jsme zvolili osvědčenou lokalitu Pakostane. Termín 13-17.květen 2015 Počasí nám nepříliš přálo ale i tak jsme dli 7 ponorů, 6 z lodi u okolních ostrovů kde nejdále jsme byli až v těsné blízkosti Kornatů. A jeden noční z pobřeží. Také jsme tady dodělávali kurz OWD. Voda 14 - 19 C dle hloubky. Viditelnost až 20m. Tyto fotografie jsem pořídil testovacím fotákem SeaLife MICRO HD 32, vybaven byl světlem pro filmování iTorch 6. Tímto foťákem vzniklo i pár krátkých filmečků které dám na facebook potapeni. Foťák má dostatk funkcí které jsem ještě všechny nevyužil a věřím že fotky budou příště ještě lepší. Přesto tuto techniku vidím jako velmi zdařilou pro začátek a absolvování kurzu fotografování pod vodou. http://www.kup-potapeni.cz/detail/11569-podvodni-kamera-micro-hd-32

DiveCrew | 21. 5. 2015 | číst dál »

 

Další stránky: « předchozí   1  2  3  4  5