Cestovní kancelář

Potápíte se a chcte navštívit atraktivní potápěčské destinace? Kuba, Galapágy, Egypt… Tam všude se jezdíme potápět. Neváhejte a pojďte s námi!

SAFARI EGYPT září 2019

SAFARI EGYPT září 2019

14.9.2019 – 21.9.2019 Safari na lodi MISTRAL v Rudém moři.Je to naše druhá cesta touto lodí.Věřím, že si cestu po národních parcích užijeme. K vidění budou nejen žraloci a manty ale jako vždy klasická fauna Rudého moře.Poletíme do Marsy z Prahy, tedy přistaneme časně ráno a můžeme tedy o vyjet na moře o den dříve, zpoplatněno. Trasa: Deadalus, Rocky Island, Zabargad.

uložit do kalendáře | více informací »

 
Mexico 2019

Mexico 2019

1.11.2019 – 12.11.2019 | Playa del Carmen
Tato cesta je přeložena na podzim 2019. Tímto zveřejňujeme informaci o zahájení prodeje cesty do Mexika - Yucatan - Palaya Del Carmen. Městečko se nachází na Yukatánském poloostrově vzdáleném cca 50 km jižně od letiště u města Cancún. Naproti Playa, u ostrova Cosumel jsou nejznámější potápěčské lokality Mexika. Program na suchu, odpočinek na plážích, cestování za Mayskými památkami jako např. Chichen Itza s přenocováním ve městě Merida.

uložit do kalendáře | více informací »

 
Potápěčské safari – Maledivy

Potápěčské safari – Maledivy

8.11.2019 – 17.11.2019 Naše trasa tentokrát povede z atolu North Male - atol ARI - Vaavu - atol South Male. Potápění na Maledivách patří k jednomu z nejkrásnějších zážitků při Vašem potápění. Hejna ryb, korálové útesy, manty, želvy, rejnoci, žraloci a mnoho dalších vodních živočichů, včetně možnosti spatřit žraloka velrybího. Během vašich ponorů vás budou také doprovázet zkušení místní průvodci.

uložit do kalendáře | více informací »