Potápění Chorvatsko září 2018

Potápění v Chorvatsku se ruší pro malou účast. Konec letní sezóny si užijte potápěním v CHORVATSKU. 3 noci bydlení a 5 ponorů z potápěčskou lodí POLARIS na moře k okolním ostrovům a národnímu parku Kornati. Cesta lodí a potápění, nám zabere asi 5-6 hodin. Loď Polaris, je koncipována pro 13 potápěčů.

Základní informace

NázevPotápění Chorvatsko září 2018
DestinacePakoštane
Termínod 1.9.2018 do 4.9.2018

uložit termín do kalendáře

Česká potápěčská základna s nejlepším ubytováním v Chorvatsku

Již několik let po sobě navštěvujeme tuto českou potápěčskou základnu. Vzdálenost od centra Pakoštane je cca 250 m, kde u mola kotví i potápěčská loď Polaris. K ní se dostaneme, také oblázkovou pláží, ne za déle než 5 min. Všude kolem centra najdeme typické místní restaurace, kavárny, obchody a tržnici. Pošta a bankomaty jsou přímo vedle kostela.

 

polaris.jpg plaz.jpg

 

Vaši dovolenou si můžete naplánovat, jako týdenní nebo 14 denní pobyt. Po domluvě s majitelem základny, i individuální termíny. Potápěčská základna „All 4 dive“ nebo-li SPARK AIRTICKETS s.r.o. cestovní kancelář, nabízí nadstandardní ubytování v 2 patrových, plně vybavených vilách OLIVER, které mají vlastní parkování. Druhou možností ubytování, je apartmánový dům MARIN. V přízemí domu je sídlo potápěčské základny. MARIN má k dispozici více pokojů, pro 2 až 6 bydlících. Studia a apartmány, jsou vybaveny vlastní sprchu, WC, balkon / terasu.

Ubytování pro 21 lidí,volno na lodi 12 potápěčů. 

Pokud má přestro někdo zájem o individuelní cestu, napište mi prosím. Zařídím vše potřebné. 

app-oliver-pakostane.jpg h3-f1-2.jpg OLIVER 

 

Nástup na ubytování v odpoledních hodinách. Strava je vlastní a ve všech pokojích nebo apartmánech je kuchyňka vybavená základním nádobím. V areálu je k dispozici také gril a grilovací místnost. Parkování je zdarma přímo v areálu, vše je v blízkosti bydlení. Wi-Fi přístup na internet za poplatek.

Doporučujeme, využít možnosti na výlety pro nepotápěče, do okolních národních parků - NP Paklenica, NP Krka, PP Vransko jezero. Kdo má rád procházky, navštivte historická města v okolí (Biograd, Zadar nebo Šibenik). Na blízké pláži je kurt na plážový volejbal, vodní atrakce pro děti. První týden prázdnin bývají v centru slavnostní trhy a atrakce pro děti. Místní pláže pro koupající, jsou oblázkové, ale pozor na ježky! Doporučujeme sebou vlastní slunečník a pohodlné ležení nebo sezení.

Městečko Pakoštane, je 30 km jižně od Zadaru (tedy pouhých 7 hod od hranic ČR). Cesta je díky nové chorvatské dálnici výrazně rychlejší a pohodlnější. Dálniční sjezd Benkovac za Zadarem je pouhých 15 km od cíle. Máme dvě varianty cesty automobilem z ČR jedna přes Maďarsko druhá přes Rakousko. Při využití Rakouské a Slovinské dálnice je z Ostravy do Pakoštane 950 km. Letošní dálniční poplatky tam a zpět, pro osobní automobil na týdenní dovolenou. Přes Rakousko 230kč, Slovinsko 780kč a Chorvatsko 700kč =1510kč

Při cestě přes Maďarsko je to o 25 km delší a zaplatíte, Slovensko 260kč, Maďarsko 240kč, Chorvatsko 700kč = 1200kč

Všechny dálniční poplatky

 

potapeni-pakostane-1.jpg  

 

Zprostředkuje Cestovní Agentůra : Dive Crew Czewch spol sro

 

Organizátor: Cestovní kancelář-Spark Airtickets sro, Jirečkova 1010/5, Praha 7, IČO.26197677, Městský soud v Praze odd. C,vložka78951, CK je pojištěna proti úpadku u Generali 1710180041. 

 

Adresa v Chorvatsku: 

 

JADRANSKO RONENJE d.o.o.  Kardinala A. Stepinca 62 Pakoštane , Chorvatsko tel: + 385 911 619 444 

 
 

Rezervujte si své místo

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: