Bazén Ostrava_Havířov

Bazén Ostrava_Havířov

4. 9. 2013 | DiveCrew

Pojďte s námi trénovat potápění také na podzim a v zimě. Bazén v Havířově je vám k dispozici. Naše lekce probíhají každou středu od 19-20hod. Příprava 15 min předem a 15 min po ukončení pronajaté hodiny.

 

Nové regule vstupu do jedné pronajaté hodiny potápění pro rok 2013 - 2014.

Vstup do prostoru byzénu v Havířově 18:40, zázemí lázní šatny 18:45, vstup na bazén 19:00, dvě dráhy pro potápěče na 1 hodinu platí pro vynořování na hladinu pod vodou v hloubce 3m celé dnobyzénu. Třetí dráha na první polovině je určena pro potápěče trénující pouze plavání. Opuštění vody 19:55, opuštění prostoru šaten a lázní 20:15. 

Platí pouze pro jednotlivé potápěče kteří se stanou členy Dive Crew Klubu na adrese Rudná 809/6 Ostrava.

Členský poplatek bazén 500 kč k zakoupení již nyní. ( plastová karta na jméno, děti do 8let zdarma )

Jednotlivý vstup na bazén již není možný  !!!

Členský poplatek na foukání 10 lahví vzduchu 700kč. Po vyčerpání limitu foukání 10 lahví si mohou dokoupit novou pernamentku.

Pokud se na bazéně bude konat kurz potápění tak mají studenti přednost ve vodě před zkušenými potápěči. Dodržujte prosím také bezpečnost na bazénu (pozor kluzká podlaha, manipulace s lahvemi které musí vždy ležet a manipulace se zátěží, nerozbýt dlažbu bazénu). Zodpovědná osoba a vedoucí potápění : Tomáš Melichárek, Josef Berný, škola potápění Oldřich Houser.

Dive Crew Czech spol. sr.o.

Tomáš Melichárek

 

 

[RSS]

 

Vaše názory