Allianz pojištění pro potápěče NOVINKY

Allianz pojištění pro potápěče NOVINKY

21. 4. 2016 | DiveCrew

Pokud se pojedete potápět za hranice naší země tak Vám doporučujeme nejezdit bez pojištění na potápění. Takové pojištění zahrnuje zpravidla, léčebné výlohy, zavazadla, odpovědnost, asistenční služby a pojištění storno poplatků. POZOR nové podmínky u dražšího pojistného čtěte dál.

 
Pár příkladů Evropa na 8 dní 1 osoba při 20000,- storno,  242,- kč. Celý svět kromě USA 8 dní 1 osoba při 50000,- storno  524,- kč a celý svět včetně USA  8 dní 1 osoba při 100000,- storno  1520,- kč.
 
all-obrazek.jpg 
 
Pozor nová změna podmínek:

na základě rozhodnutí nového vedení odd. cestovního pojištění se s okamžitou platností mění podmínky pro sjednávání pojištění storna cestovní služby v kombinaci s pojistným balíčkem služeb, kdy cena zájezdu, nebo cestovní služby přesahuje částku 100 000,-Kč, resp. částku 125tis Kč/osoba (po odečtení spoluúčasti 20% pojišťovna vyplatí max. 100tis Kč).

 

  • Pojištění lze sjednat procentuálním výpočtem z celkové ceny zájezdu (2,5%) a následně použít balíček s nejnižším limitem storna 20tis.
  • V případě, že cena cestovní zájezdu, nebo služby nepřesáhne částku 125tis Kč/os. lze nadále využít balíček se stornem do 100tis. 
 
Výklad pojišťovny Allianz: co ano a co neobsahuje základní pojištění a rizikové sporty. Krátký výcuc, vodní sporty.
 
Základní pojištění :
potápění s použitím dýchacího přístroje do míst  s hloubkou do 10 metrů s instruktorem, nebo  bez instruktora, ale pouze za předpokladu,  že osoba je držitelem potřebného certifi kátu  (oprávnění) provozovat danou aktivitu.

Rizikové : 
potápění s použitím dýchacího přístroje do  míst s hloubkou do 40 metrů, ale pouze  za předpokladu, že osoba je držitelem  potřebného certifi kátu (oprávnění)  provozovat danou aktivitu
Další ryzikové vodní sporty : 
jachting – pobřežní plavba, mořská plavba, kajak, kanoe a rafting st. obtížnosti WW3, WW4, podvodní rugby, 

Nepojistitelné :
cave diving (jeskynní potápění)
freediving
jachting – oceánská plavba
 
 
 
all-obr-2.jpg 

1.7.2015  Dive Crew 
Tomáš Melichárek
 

[RSS]

 

Vaše názory