Shark school 2017

Shark school 2017

3. 1. 2017 | Tomas Melicharek

Čím více toho o žralocích víme tím více si potápění s nimi vychutnáme. Dr.Erich Ritter přednáší v ZOO Praha 7.1. a 8.1.2017 od 16 hod.Potápění se žraloky je také o pokoře - neboť všechno se někdy může pěkně zvrtnout… video You Tube Tahle přednáška opravdu stála za to a již brzy uděláme sezení s novinkami o chování žraloků v Ostravské učebně školy Dive Crew. Sledujte stránky.

 
Proto neváhejte a přijďte do pražské ZOO opět vyslechnout jedinečnou žraločí přednášku předního světového odborníka na chování těchto predátorů,Dr. Ericha Rittera. Přednášky švýcarského „žraločího experta“, t.č. žijícího na Bahamách se uskuteční v rámci jeho evropského přednáškového turné 2017 a budou navazovat na jeho loňské úspěšné vystoupení v ČR. Přednáška 7.1. bude zaměřena na chování žraloků při setkání s lidmi (potápěči, surfaři) a je určena jak potápěčům, tak i laické veřejnosti. Přednáška 8.1. je určena pouze potápěčům a bude zaměřena na nejnovější poznatky o chování „BIG3“ - velkých bílých, tygrů a bělavých, bullsharks.
 
Za žraloky se chystáme v březnu 2017 na Kubu
 
Začátek obou přednášek je od 16:00. Kapacita sálu činí pouhých 60 míst – proto neváhejte a včas si rezervujte místo na tel.602719271 Tomáš Melichárek
 
" title="" class="" />
 

[RSS]

 

Vaše názory