Kurzy potápění Ostrava

Kurzy potápění Ostrava

25. 4. 2017 | Tomas Melicharek

Kurz potápění pro Vás, co se chcete naučit rekreační potápění. Naše škola potápění, byla založena v roce 1994 v Prostějově a od roku 2008 i v Ostravě. Máme dostatek zkušeností, Vás naučit bezpečně potápět s dýchacím přístrojem. Každou středu odpoledne, máme tréninkové lekce v učebně naší prodejny na Rudné a na bazénu Havířov-Šumbar. Bazén má hloubku od 1,2m do 3,5m. V Prostějově škola potápění, funguje každý čtvrtek, bazénové lekce v Prostějovských lázních. Váš Instruktor Tomáš Melichárek, kterému můžete zavolat v týdnu mezi 9-18 hod na tel.602 719 271 nebo poslat e-mail:tomas@divecrew.cz

 

Teorie je základ, na tu se budete připravovat dama a v naší škole se budeme věnovat opakování. Pod vodou se naučíte bezpečně ovládat vaši výstroj. Řadou cvičení, se naučíte bezpečně potápět se svým Buddym. Zažijete stav beztíže, volnost pohybu a později uvidíte podvodní život, které znáte z televize. Vše co musíte znát a umět Vás poctivě naučí instruktor Tomáš Melichárek a jeho tým.

 

Termíny začátku kurzů pro rok 2018 v Ostravě a přihláška do kurzu.

5.9.2018
24.10.2018
12.12.2018
a 2019

 

Malá ukázka výcviku v bazénu.

 


Melichárek Tomáš

První potápěčskou prodejnu založil v roce 1994 v Prostějově a v roce 2008 v Ostravě. Instruktor potápění od roku 1998.

Potápěl se však za vedení svého otce Františka Melichárka ( vojenského potápěče a instruktora) už od roku 1976.
Za dobu své potápěčské kariéry si udělal a dělá různé zdokonalovací kurzy u věhlasných mezinárodních organizací vyučujících instruktory potápění na celém světě. Instruktorské certifikace získal od PADI, IANTD, NAUI, SSI, SDI-TDI, EDS.
Jako potápěč má certifikace, Gas Bledder, Trimix Diver nyní dodělává kurz GUE. Kromě kurzů Open Water diver, Advanced diver, Rescue diver, Divemaster, Nitrox diver je Tomášova největší vášeň učit Podvodní Fotografii.
Tomáš, má dnes při pořádání svých kurzů potápění a výprav do celého světa více jak 5000 ponorů. 


img-0159.jpg 
 

[RSS]

 

Vaše názory