Henderson neoprenové potápěčské obleky

Henderson neoprenové potápěčské obleky

8. 8. 2017 | Tomas Melicharek

Henderson neoprenové potápěčské obleky, exkluzivně opět u nás v Ostravské prodejně. TherMAXX od americké firmy Henderson je tu pro potápěče hledající nejlepší výkon. Nejnovější technologie výroby neoprenového materiálu s titanovou vložkou a fire fleece, nabízí největší flexibilitu a vylepšené vlastnosti, které u standardního neoprenu nenajdete.

 
86.jpg  filreflamelogo-1.png
 

Neoprenové jádro:  Neoprenové jádro je stejně jako u všech neoprenů srdcem produktu. Henderson využívá patentovaný neoprenový vzorec, vyvinutý výhradně pro společnost Henderson. Tento vzorec kombinuje nízký modul s vynikající pamětí v bublinové struktuře, takže každý Henderson TherMAXX oblek si bude udržovat svou tloušťku a vynikající tepelné pohodlí po mnoho let potápění.

thermaxx-baner.jpg 

Vnější povrch:  Vnější povrch je vyroben z moderní syntetické směsi  nylon / Lycra®. Povrch se musí dokonale přizpůsobit, vnitřnímu neoprenovému jádru, aby bylo dosaženo optimální pružnosti. Pokud se vnější povrch natáhne příliš, neoprenové jádro zlomí;  Není li dostatečně pružné oblečení se bude cítit tuhé a nepohodlné.  TherMAXX poskytuje o 250% větší roztažnost, perfektní flexibilitu, což ho dělá pohodlným, ale ne příliš volný, což by mělo za vliv omezené použití ve studené vodě.  Vnější povrch je také odolný vůči stárnutí.  Avšak, žmolky a zátrhy mohou nastat, když je oblek vystaven ostrým hranám háčků, karabin a jiným spojovacím prvkům, neklouzavým plaveckým plošinám a na gumových člunech. BCD-Jacketu a jiné potápěčské výstroji, které se nosí na neoprenovém obleku. Žádné vysoce pružné oblečení není "odolná proti žmolkům", ale TherMAXX bude odolávat, těmto oděrkám výrazně lépe než jiné povrchy nylonu.
 
thumb-3.jpg  screen-shot-2017-04-14-at-10-41-58-am-700x563.png
 
Titanová vrstva: Používáme velmi speciálního postupu, kdy je práškový titan kombinován se speciálním extrémně pružným adhezivním materiálem. Tím je vytvořena vnější tepelná bariéra titanu mezi nylonovým textilním povrchem a neoprenovým jádrem.

 
Vnitřní fleecová vrstva : Každý oblek  TherMAXX  je vnitřně lemován Henderson exkluzivně vyvynutým Fire Fleece.  Fire Fleece je extrémně vysoký úsek, nízký vlas, syntetická fleece, která je neuvěřitelně měkká a pohodlná. Váš luxusní pocit a plyšové pohodlí přidají novou dimenzi vašemu potápěčskému zážitku. Fire Fleece minimalizuje proudění vody v celém obleku, což vede k teplejšímu a pohodlnějšímu pocitu. 
 
thermoprene-colors.jpg 
 
EXKLUZIVNĚ U DIVE CREW
 
 
 

[RSS]

 

Vaše názory