Přání do Nového roku 2019

Přání do Nového roku 2019

30. 12. 2018 | Tomas Melicharek

 

Vážení zákazníci a moji potápěči,

 

předem bych Vám chtěl popřát, vše nejlepší do Nového roku 2019. Hlavně zdraví, spousty ponorů a splnění všech Vašich cestovatelských snů. Rád bych poděkoval těm, co se s námi jezdí potápět již delší dobu. Věřím, že i noví potápěči se k nám přidají a poznají nejen krásy moří ale i našich vod. 

Koncem roku 2019 se nám podařila založit cestovní kancelář a díky tomu se budou rozšiřovat naše nabídky na cestování. V roce 2019 chystáme 2 x Egypt, Omán, Chorvatsko, Socorro - Mexiko. Díky spolupráci s ostatními světovými potápěčskými agenturami, budeme umět nabídnout takřka každý kout světa i mimo naše plánované termíny, tedy individuální cesty. 

Slibuji, že budeme opět organizovat potápěčské víkendy i u nás, na Slovensku nebo v Polsku. Tady si zdokonalíte dovednosti a zvýšíte Vaši potápěčskou licenci. Nově jsme zavedli, půjčování nejnovějšího vybavení,  které nabízí Scubapro. Křídla, jackety, počítače, automatiky nejlepší kvality a suché obleky. 

 

Rád bych upozornil, že chceme postupně zrušit eshop. Vše potřebné najdete nově na připravovaných stránkách www.divecrew.cz.

Nezapomeňte také na roční až dvouletou kontrolu vaši potápěčské výstroje, v našem servisu na to budeme připraveni. 

Děkuji, že jste nám byli věrni v roce 2018 a věřím, že to tak zůstane i v Novém roce 2019.

 

Dive Crew Czech sro

Tomáš Melichárek

 

[RSS]

 

Vaše názory