Try Scuba - zkušební ponor

Try Scuba - zkušební ponor

29. 7. 2009 | Tomáš Melichárek

Vyzkoušej si potápění - tak se jmenuje poznávací program určen pro ty z Vás , kteří si nejsou zcela jisti, že potápění je pro ně vhodná relaxace a zábava. V tomto případě jsme pro Vás připravili poznávací program, kde si můžete, pod dohledem zkušeného instruktora vyzkoušet pocity a senzace, které se skrývají pod vodní hladinou.

 

Mnoho z nás je přesvědčeno, že potápění je extrémní a životu nebezpečný sport, na jehož provozování je vyžadovaná obrovská  fyzická kondice. V průběhu tohoto programu však zjistíte , že tomu tak není  a že potápění, je bezpečná a velmi příjemná zábava a odpočinek.

Program je složen z jedné hodinové přednášky teorie a jednoho ponoru ve volné vodě nebo na bazénu (přibližně 40 minut).  Během tohoto programu budete mít na sobě kompletní potápěčské vybavení a bude Vás pod vodou provázet zkušený instruktor potápění.

 

Cena programu v bazénu: 900Kč

Cena programu v otevřené vodě: 1100Kč

V ceně programu je zahrnuta výuka, zapůjčení potápěčské výstroje a certifikační karta na vzpomínku.

V případě, že se Vám pod vodou zalíbí a budete chtít s námi pokračovat v kurzu potápění, tak Vám bude odečteno 100% programu Try Scuba z kurzu Open Water Diver SSI.

Těšíme se na Vás!
Tomáš a Bob – Vaši instruktoři

 

[RSS]

 

Vaše názory