Křest knihy Čelisti Afriky

Křest knihy Čelisti Afriky

6. 11. 2009 | Tomáš Melichárek

Koncem roku 2009 proběhl v Ostravě křest knihy Čelisti Afriky od Richarda Jaroňka. Nyní si můžete tuto knihu objednat u nás na e-shopu, nebo zakoupit v prodejně Ostrava nebo Prostějov.

 

Čelisti Afriky  - Richard Jaroněk

Vážení přátelé, podařilo se nám pro Vás zajistit úchvatnou přednášku Richarda Jaroňka "Čelisti Afriky" spojenou s křestem této knihy a podívanou na film INTERACTION Miroslava Hrdého, který je součástí tohoto vydání.

Ostrava  2.12.2009, 18:00 hod

Richard jako můj dlouholetý kamarád se věnuje opravdu naplno životu žraloků ve volném moři. Jeho fotografie mě fascinují tak jako budou fascinovat i Vás.

Hotel Harmony Club a jeho Kongresový sál je jen pár metrů od naší prodejny Dive Crew 28. října 184,
Ostrava-Mariánské hory. Zaparkovat můžete u nás nebo na hotelovém parkovišti. K příležitosti křestu Richardovy knihy "Čelisti Afriky" jsme pro Vás připravili na tento týden slevu až - 15% na potápěčské vybavení. Po ukončení přednášky proběhne autogramiáda v naší prodejně, kde si tuto knihu můžete zakoupit. Rozešlete prosím tento email všem svým známým a kamarádům, kterým chcete ukázat život v moři a krásy Jižní Afriky.
Tato přednáška bude zajímavou podívanou nejen pro potápěče, ale i pro milovníky přírody.Budeme rádi, když nám svojí účast potvrdíte předem.


Těším se na Vás.
Tomáš Melichárek

 

[RSS]

 

Vaše názory