Nový kurz potápění v Ostravě od ledna 2019

Přihlaste se na nový kurz potápění v OSTRAVĚ, začínáme od 12.12.2018 a máme ještě volná místa. Najdete nás na adrese Rudná 809/6, Ostrava-Vítkovice. Potápět na bazén jezdíme do Havířova-Šumbarku na ulici Opletalova. Otevírací doba prodejny Dive Crew Po 12-18, Út a St 10-18, Čt 10-16, Pá zavřeno. Tel. Tomáš Melichárek 602719271

 

Aktuální termín kurzu a,přihláška.

12.12.2018 úvodní zkušební lekce 1 teorie,16:00 - 18:30 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30 

9.1.2019 - lekce 1,2   16:00 - 18:00 příprava výstroje, následuje bazén 19:00 - 20:30

16.1.2019 - lekce 3  16:00 - 18:00 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30

23.1.2019 - lekce 4   16:00 - 18:00 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30
 
30.1.2019 - lekce 5   16:00 - 18:00 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30
 
6.2.2019 -lekce 6   16:00 - 18:00 teorie závěr, test následuje bazén 19:00 - 20:30
 
Lekce tréning na volné vodě:  Lom Výkleky u Olomouce. Obvykle začínáme koncem dubna, až bude voda v lomu, více jak 15C. Nebo, Slovensko - Senecké jezera, Chorvatsko, Egypt, Maledivy, Mexiko, atd.  Sledujte kalendář akcí, nebo cestování.
 
Další kurz začne až od unora 2019 
  

Pokud jste jedni ze zájemců o tento kurz potápění, přihlaste se nám co nejdříve e-mailem na adresu tomas@divecrew.cz nebo telefonicky 602719271  Tomáš Melichárek váš instruktor.

Vybavíme vás vyukovým materiálem ke studiu výstrojí. Částvýstroje (ABC)* musíte mít svou, nebo zakoupit v naši prodejně. 

Cena kurzů:

PADI OWD kurz pro začínající v ceně 10490,- Kč + 1210,- roční vstup na bazén, nebo

EDS OWD kurz pro začínající v  ceně 9490,- Kč + 1210,- roční vstup na bazén povinný. 

 

V ceně kurzu je 6 lekcí na bazéně, 6 lekcí teorie a 4 ponorý na volné vodě. Rozdíl mezi těmito dvěmi kurzy, je pouze ve výukových materiálech. Mezinárodně platnou certifikaci získáte, tak jako tak. U kurzu PADI máte barevnou knihu. U kurzů je jedinným příplatkem, 200 kč za deník potápěče.

 
Každá další lekce nad rámec povinného bazénu 7,8,9,...., je 200,- kč příplatek na zapůjčení výstroje a lahve a vzduchu.

 

Volná voda bude probíhat v lomu Výkleky, termíy budou upřesněny v sekci Kalendář akcí.

potapeni-vykleky-dive-crew-vv1.jpg potapeni-vykleky-dive-crew-vv2.jpg

Ve vážných případech, si vyhrazujeme právo, změnti termín kurzu. 

ABC výstroj, vaše vlastní vybavení, nebo si výstroj můžete pořídíte v naši prodejně:

Maska (silikón s bezpečnostním temperovaným sklem, průhledná nabo černá).
Šnorchl (silikónový s pevnou trubicí, výdechovým ventilem a protivlnovou krytkou, odnímatelný).
Ploutve ( ploutve pro přístrojové potápění na neoprenovou botičku).
Botičky ( neoprenové síla 5 nebo 7 mm, se zipem pro pohodlné obutí).
Rukavice ( neporenové dle teploty vody na volné ponory).
Kapuce ( neoprenová haubna, k zapůjčenému obleku).
 
https://youtu.be/jhHeBmYmojg
 
 


Kurz Open Water Diver je určen pro ty, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu věnovat, později i bez dohledu instruktora. V našem centru Dive Crew, je prioritou kvalita kurzu. Proto, maximální počet účastníků v jednom termínu je max. 6 osob, tímto se Vám instruktor může věnovat na plno. Pokud je u kurzu přítomen i dive master, může býto dva více. 6 teoretických lekcí probíhá v našem centru Dive Crew v Ostravě. Ty předcházejí vždy, bazénovým lekcím. Praktické lekce v bazénu probíhají na 3,5m hlubokém plaveckém bazénu v Havířově. Kurz probíhá každou středu. Hodně velkou část teorie uděláte doma samostudiem. Dokončení kurzu tzv. "potápění v otevřené vodě" probíhá podle domluvy v lomu Výkleky ( max 9m hloubky ), většinou sobota, neděle nebo dle domluvy. Další vaše aktivity povedou buď po lomech v České Republice na Slovensku nebo snad využijete některé z našich cestovních nabídek jako je Itálie, Francie, Indonézie, Maledivy, Filipíny, Mexiko, Galapágy atd...Záleží jen na Vás, zda se stanete potápěčem.

 

Kurz OWD se skládá z těchto 3 částí:

Teoretická příprava
Samostudiem se seznámíte s informacemi, které musí znát každý potápěč, než poprvé nahlédne s přístrojem hladinu vody. Před začátkem kurzu, na první poznávací hodině Vám instruktor předá studijní materiály. S instruktorem se domluvíte na setkání, podle vašich časových možností a on s Vámi projde správné odpovědi v kvízech a udělá přednášku pomocí počítačové prezentace. Každá přednáška trvá asi 1,5 hodiny. Většinou po každém absolvování teorie bude praktická lekce v bazénu. Po napsání závěrečného testu máte teorii za sebou a potom vás čeká už jen potápění.

bazen-havirov.jpg

potapeni-ostrava-dive-crew-bazen-2mini.jpg 


prodejna-potapeni-ostrava.jpg


Praktická cvičení v bazénu

Po ukončení jednotlivých přednášek teoretické části výuky vás čekají ponory v bazénu. Tak zvané ponory v uzavřené vodě, kde budete poprvé uplatňovat, to co jste se naučili během teoretických lekcí. Čeká Vás 6 praktických moduly v bazénu, kde pod přímým dohledem instruktora a divemastra (asistent instruktora) se budete připravovat na to, stát se dobrými potápěči na otevřené vodě. 6 odulů v bazénu trvá 7,5 hodin a více strávených výcvikem.

baren-ostrava.jpg

Zakončení v otevřené vodě

Po zvládnutí lekcí teorie a bazénového výcviku vás čeká konečně výcvik na volné vodě. Čekají vás, první okamžiky strávené v až 8m hloubce vodního světa. Společně nás čeká až 4 moduly na otevřené vodě. Ty vám zaberou zhruba 2 dopoledne. Po úspěšném dokončení kurzu získáte certifikaci OPEN WATER DIVER a tím se stáváte samostatnými potápěči s oprávněním se potápět do 18m hloubky za denního světla. Další možnost je v zahraničí při některých našich cestách. Např. Egypt, Chorvatsko tyto casty nejsou součástí kurzu a jsou extra zpoplatněny.

V ceně kurzu OWD je zahrnuto:


Zapůjčení potápěčské výstroje (neoprénový oblek, kompenzátor vztlaku, automatiky, láhev se vzduchem, závaží) budete mít po celou dobu kurzu od nás vypůjčenou, krom ABC - maska, šnorchl, ploutve a na volnou vodu neoprénové botičky a rukavice, které musíte mít vlastní. 

Výuka: 6 lekcí v bazénu , 6 lekce teoretické, 4 lekce ve volné vodě.

SLEVY: 

Skupinová sleva: při přihlášení 4 lidí a více je 500 kč z kurzovného, neplatí již pro slevy a akce .

Čekají vás nádherné zážitky, spojené s cestováním jak po naši zemi, tak po zemích 
exotických. Seznámíte se s neskutečnými živočichy vodní říše kteří vás zcela jistě okouzlí. 


 
 
 

Přihlaste se do kurzu Nový kurz potápění v Ostravě od ledna 2019

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: