Kurzy potápění Ostrava

Kurz potápění v roce 2019 pro Vás, co se chcete naučit rekreačnímu potápění. Naše škola potápění, byla založena v roce 1994 v Prostějově a od roku 2008 působíme i v Ostravě. Máme dostatek zkušeností, Vás naučit bezpečně potápět s dýchacím přístrojem. Každou středu odpoledne, máme tréninkové lekce v učebně naší prodejny na Rudné a na bazénu Havířov-Šumbark. Bazén má hloubku až 3,5m. V Prostějově škola potápění, funguje každý čtvrtek, bazénové lekce v Prostějovských lázních. Váš Instruktor Tomáš Melichárek, kterému můžete zavolat v týdnu mezi 9-18 hod na tel.602 719 271 nebo poslat e-mail:tomas@divecrew.cz

 

Teorie je základ, na tu se budete připravovat dama a v naší škole se budeme věnovat opakování a vysvětlení teorie potápění. Pod vodou se nejprve naučíte bezpečně ovládat vaši výstroj. Řadou cvičení, se naučíte potápět se svým Buddym. Pod vodou zažijete stav beztíže, volnost pohybu. Při ponorech na volné vodě, uvidíte podvodní život, které znáte prozatim jen z obrázků a televize. Vše co musíte znát a umět Vás naučí instruktor Tomáš Melichárek a jeho tým.

 

Termíny začátku kurzů pro rok 2018 a 2019 v Ostravě a přihláška do kurzu.

06.2.2019
13.3.2019
24.4.2019
29.5.2019

 

Malá ukázka výcviku v bazénu: Video


Melichárek Tomáš

První potápěčskou prodejnu založil v roce 1994 v Prostějově a v roce 2008 v Ostravě. Instruktor potápění od roku 1998.

Potápěl se však za vedení svého otce Františka Melichárka ( vojenského potápěče a instruktora) už od roku 1976.
Za dobu své potápěčské kariéry si udělal a dělá různé zdokonalovací kurzy u věhlasných mezinárodních organizací vyučujících instruktory potápění na celém světě. Instruktorské certifikace získal od PADI, IANTD, NAUI, SSI, SDI-TDI, EDS.
Jako potápěč má certifikace, Gas Bledder, Trimix Diver nyní dodělává kurz GUE. Kromě kurzů Open Water diver, Advanced diver, Rescue diver, Divemaster, Nitrox diver je Tomášova největší vášeň učit Podvodní Fotografii.
Tomáš, má dnes při pořádání svých kurzů potápění a výprav do celého světa více jak 5000 ponorů. 


img-0159.jpg 
 
 

Přihlaste se do kurzu Kurzy potápění Ostrava

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: