Kurz potápění pro pokročilé Advanced Open Water Diver 2019

Kurz potápění v Ostravě a Prostějově pro pokročilé. U naší školy si můžete zdokonalit vědomosti a dovednosti při potápění. Po 25 ponorech na volné voděpo ukončení vašeho základního kurzu, vám nabízíme kurz pro pokročilé potápěče PADI nebo EDS-ČPŠ. Co znamená AOWD (Advanced Open Water Diver, pokročilý potápěč na otevřené vodě). Kurz probíhá pouze na volné vodě, kde se naučíte několik speciálních dovedností. Noční potápění, navigace, hloubka, potápění z lodí, vrakové potápění, potápění s nitroxim. Nebo se naučíte fotografovat pod vedením profesionálního fotografa a instruktora potápění Tomáše Melichárka. Informace vám podá Tomáš na čísle 602 719 271. Získejte mezinárodně platnou certifikaci PADI, nebo Evropskou licenci ČPŠ - EDS.

 

Tento kurz Vás zdokonalí ve vašem bezpečném potápění. Díky AOWD se podíváte trochu hloub dopod hladinu moře nebo jezer. Tady spatříte jiný svět než jen do 20m jako u kurzu OWD.

Povinná výbava na kurz:  Kompas, hlavní a záložní světlo, nezávisle blikající zadní světlo, bubínek 30m a bojka, svoji základní výstroj, 7mm oblek, kapuce nebo vesta, botičky, rukavice, ABC, Jacket nebo křídlo. Automatiku a lahev se zátěží vám v kurzu zapůjčíme za poplatek 1000 kč na dobu kurzu. Doporučená délka kurzu 2-3 dny.


Tento kurz vám otevře cestu až na hranici maximálních limitů  (40m) rekreačního potápění a umožní vám získat spoustu nových zážitků.

Kurz se skládá, ze tří povinných specializací (hloubka, noc, podvodní navigace) a u PADI jedné volitelné specializace, kterou si můžete vybrat, podle toho, která oblast potápění vás nejvíce zajímá. Kurz se skládá ze 4 teoretických částí formou konzultací před ponory a několika ponorů ve volné vodě. Zpravidla trvá dva až tři dny. U kurzu EDS-ČPŠ máte čtyři specializace včetně potápění s nitoxem 32. Součástí kurzu dostanete kompletní studijní materiál v českém jazyce.

 

AOWD PADI skládající se ze 4 povinných specializací, cena 9.950,- Kč.

 

AOWD EDS -ČPŠ skládající se také ze 4 povinných specializací, cena 7.950,- Kč.

 

Sleva AOWD kurzu při pobytu na naši potápěčské lodi v Egyptě: 1000,- Kč.

Pokud pocestujete za potápěním do ciziny požádejte nás o sjednání pojištění ALLIANZ. Odkazující článek na potápěčská pojištění.

 

Přihláška do kurzu ke stažení.


Po dokončení kurzu dostanete certifikační kartu PADI nebo EDS-ČPŠ, která Vás bude opravňovat se potápět do 40m hloubky a k vybraným specializačním ponorům po celém světě a Evropě + diplom a tričko od naší školy Dive Crew.

 
 

Přihlaste se do kurzu Kurz potápění pro pokročilé Advanced Open Water Diver 2019

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: