Kurz podvodní fotografie

Dnešní doba digitální fotografie přináší velké možnosti a já si už nedovedu představit potápění bez podvodního pouzdra, fotoaparátu nabo kamery. Za dob filmů, bylo fotografování daleko obtížnější. V době digitálních kompaktů nebo zrcadlovek, podvodních pouzder plastových nebo hliníkových je začít pro vás velmi jednoduché. Dobrá rada, nejprve absolvujte náš kurz a potom budete mít přehled jaký si pořídíte přístroj.

 

Mnoho z vás již možná má digitální fotoaparát a vhodné podvodní pouzdro. Jistě se také ptáte sami sebe, jak lépe fotografovat. Teď je čas nabídnout vám strukturovaný program pojednávající přesně o této otázce, aby zvětšila vaši zábavu a uspokojení z potápění.

Program Podvodní digitální fotografie může být vyučován v bazénu / volné vodě. Proto je perfektní "zimní specialitou" kterou můžete absolvovat těsně před začátkem vaší potápěčské dovolené.

Kurz podvodní fotografie obsahuje :

  • Váš vstup do podvodní fotografie

  • Váš digitální fotoaparát a blesk

  • Používání vašeho fotoaparátu a blesku

  • Fotografování pod vodou bazén a volná voda

  • Kompozice vašich podvodních fotografií

  • Upravování vašich digitálních fotografií pomocí Zoner studio

Prvořadým cílem každého kurzu specialit je naučit vás důležité dovednosti zábavným způsobem. Všechny kurzy jsou vyučované pomocí PC, teoretických přednášek, a výcviku ve vodě bazén / volná voda.

Cena kurzu: 6 990,- Kč

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, teoretické a praktické lekce.

V ceně kurzu není: Zapůjčení podvodního pouzdra PATIMA s fotoaparátem Canon 450D a bleskem. Vzduch, půjčení lahví a výstroje. 

Kurz vyučuje PADI , ČPŠ-EDS instruktor Tomáš Melichárek, Moji práci si můžete prohlédnout na 

www.tomasmelicharek.cz

 
 

Přihlaste se do kurzu Kurz podvodní fotografie

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: