Potápění OSTRAVA aktuální kurz pro začátečníky - Open Water Diver

Aktuálně probíhající kurz potápění pro začátečníky v Ostravě. Výuka probíhá každou středu od 16 hod, v naší škole potápění, na ul.Rudná 809/6. Po absolvování teoretické výuky, po 18 hodině přejíždíme os.auty na bazén do Havířova. Momentální komplikace s uzavřením mostu na Rudné směr Havířov, nás nutí použít jednu ze dvou objížděk. Proto odjíždíme na bazén 18:15. Z bazénu jsme zpět za 10 min a vše končí ve 21 hod., odevzdáním vaši výstroje do školy. Vše co musíte znát a umět Vás naučí instruktor Tomáš Melichárek, a dive master, kterému můžete zavolat, v týdnu na tel.602719271 od 10-18hod nebo poslat email:tomas@divecrew.cz

 

Aktuální kurz běží.

23.1.2019 úvodní zkušební lekce 1 teorie,16:00 - 18:30 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30 

6.2.2019 - lekce 1,2   16:00 - 18:00 příprava výstroje, následuje bazén 19:00 - 20:30

13.2.2019 - lekce 3  16:00 - 18:00 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30

20.2.2019 - lekce 4   16:00 - 18:00 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30
 
27.2.2019 - lekce 5   16:00 - 18:00 teorie, následuje bazén 19:00 - 20:30
 
6.3.2019 -lekce 6   16:00 - 18:00 teorie závěr, test následuje bazén 19:00 - 20:30
  

Praktická cvičení probíhají, v krytém bazénu Havířov-Šumbark, Opletalova 595/8A od září-června, každou středu od 19:00 - 20:30. Vstupné pro nekurzisty je 200 Kč, nebo pernamentka na 10 měsíců
za 1210 kč vč DPH. 

Lekce nad rámec povinné výuky:

Jednou z výhod pro naše kurzisty je možnost, pokud jste ještě nedokončili kurz a chcete se, účastnit tréningových bazénových lekcí. Můžete si, objednat zapůjčení výstroje, lahve a olov. Své individuální tréningy, vám pomůžou v přípravě pro dokončení kurzu na volné vodě. Zapůjčení výstroje, na jeden bazén stojí 200 Kč.


Další lekce na volné vodě budou upřesněny v sekci kalendář akcí. Každý ze studentů je povinen se přihlásit na lekce na volné vodě tak aby splnil 4 lekce ve dvou dnech.
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------  

EDS - European Diving school 9 490 kč + 1210 Kč poviné vstupné na bazén pro sezónu 2018.

Výukový materiál obsahuje: knihu OWD, tašku, propisku. Po ukončení kurzu i diplom a certifikační kartu.

Za poplatek 200,- Kč dostanete ke kurzu také deník potápěče.

Výuka: 6 bazénových lekcí, 6 lekce teorie a 4 lekcí ve volné vodě. + bonus teorie potápění z lodi a obsluha potápěčského počítače.

ceska-potapecka-skola-kurz-ostrava.jpg

 

------------------------------------------------------------------------

PADI je největší výuková organizace na světě

Kč 10 490,- kč + 1210,- vstupné na bazén 2018.

Výukový materiál obsahuje: barevnou knihu PADI, RDP tabulku, po ukončení kurzu certifikační kartu.

Výuka: 6 bazénových lekcí, 6 lekce teorie a 4 lekcí ve volné vodě.

padi-2.jpg

Za poplatek 200,- Kč dostanete ke kurzu také deník potápěče EDS, originální PADI na dotaz. 

Lekce nad rámec povinné výuky:

 

 

   

Kurz Open Water Diver je určen pro ty, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu věnovat, později i bez dohledu instruktora. V našem centru je prioritou kvalita kurzu a proto maximální počet účastníků v jednom termínu kurzu je 6 osob, tím se Vám instruktor může věnovat na plno. 5 teoretických lekcí probíhají v našem centrum Dive Crew Czech v Ostravě vždy před začátkem bazénové lekce. Praktické lekce v bazénu probíhají na plaveckém bazénu v Havířově. Kurz probíhá každou středu. Hodně velkou část teorie uděláte doma samostudiem. Dokončení kurzu tzv. "potápění v otevřené vodě" probíhá podle domluvy v lomu Výkleky ( max 9m hloubky ), většinou sobota, neděle nebo dle domluvy. Další vaše aktivity povedou buď po lomech v České Republice na Slovensku nebo snad využijete některé z našich cestovních nabídek jako je Itálie, Francie, Indonézie, Maledivy, Filipíny, Mexiko, Galapágy atd...

Záleží jen na Vás, zda se stanete potápěčem.  

Kurz OWD se skládá z těchto 3 částí:

Teoretická příprava

Samostudiem se seznámíte s informacemi, které musí znát každý potápěč před tím než poprvé nahlédne pod hladinu vody s přístrojem. Před začátkem kurzu na první poznávací hodině Vám instruktor předá studijní materiály. S instruktorem se domluvíte na setkání, podle vašich časových možností a on s Vámi projde správné odpovědi v kvízech a udělá přednášku pomocí počítačové prezentace. Každá přednáška trvá asi 1,5 hodiny. Většinou po každém absolvování teorie bude praktická lekce v bazénu. Po napsání závěrečného testu máte teorii za sebou a potom vás čeká už jen potápění.

bazen-havirov.jpg

potapeni-ostrava-dive-crew-bazen-2mini.jpg 


prodejna-potapeni-ostrava.jpg


Praktická cvičení v bazénu

Po ukončení jednotlivých přednášek teoretické části výuky vás čekají ponory v bazénu. Tak zvané ponory v uzavřené vodě, kde budete poprvé uplatňovat, to co jste se naučili během teoretických lekcí. Čeká Vás 6 praktických moduly v bazénu, kde pod přímým dohledem instruktora a divemastra (asistent instruktora) se budete připravovat na to, stát se dobrými potápěči na otevřené vodě. 6 odulů v bazénu trvá 7,5 hodin a více strávených výcvikem.

baren-ostrava.jpg

Zakončení v otevřené vodě

Po zvládnutí lekcí teorie a bazénového výcviku vás čeká konečně výcvik na volné vodě. Čekají vás první okamžiky strávené v až 8m hloubce vodního světa. Společně nás čeká až 4 moduly na otevřené vodě. Ty vám zaberou zhruba 2 dopoledne. Po úspěšném dokončení kurzu získáte certifikaci OPEN WATER DIVER a tím se stáváte samostatnými potápěči s oprávněním se potápět do 18m hloubky za denního světla. Další možnost je v zahraničí při některých našich cestách. Např. Egypt, Chorvatsko tyto casty nejsou součástí kurzu a jsou extra zpoplatněny.

V ceně kurzu OWD je zahrnuto:


Zapůjčení potápěčské výstroje (neoprénový oblek, kompenzátor vztlaku, automatiky, láhev se vzduchem, závaží) budete mít po celou dobu kurzu od nás vypůjčenou, krom ABC - maska, šnorchl, ploutve a na volnou vodu neoprénové botičky a rukavice, které musíte mít vlastní. 

Výuka: 6 lekcí v bazénu , 6 lekce teoretické, 4 lekce ve volné vodě.

SLEVY:

Skupinová sleva: při přihlášení 4 lidí a více je 500 kč z kurzovného, neplatí již pro slevy a akce .


Čekají vás nádherné zážitky, spojené s cestováním jak po naši zemi, tak po zemích exotických. Seznámíte se s neskutečnými živočichy vodní říše kteří vás zcela jistě okouzlí.

 
 

Přihlaste se do kurzu Potápění OSTRAVA aktuální kurz pro začátečníky - Open Water Diver

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: