Kurz potápění pro děti Scuba Rangers

Potápění pro naše děti od 8 do 12 let. Spolu s dalšími dětmi a rodiči se můžou vydat na skutečné potápění v bazénu, takže se skutečnou vzduchovou lahví na zádech a náustkem automatiky v puse, s ploutvemi a maskou se naučíte potápět pod vodou.

 

Ahoj děti

Jmenuji se Kapitán Řasa a já a moji přátelé vám chceme říct něco o potápění a jak se taky můžete potápět. Potápění je dost zajímavý sport. Možná jste se někdy dívali na televizi a viděli lidi, kteří šli do vody s lahví na zádech, něčím v puse a plavali s červenými, modrými a žlutými rybičkami nebo dokonce s delfíny. A vsadím se, že byste to chtěli taky jednou zkusit, že jo? A to samozřejmě můžete!

Pokud je Vám 8 až 12 let, tak se můžete stát SCUBA RANGEREM. Spolu s dalšími dětmi se můžete vydat na skutečné potápění v bazénu, stejně jako dospělí, na které jste se dívali v televizi. Takže se skutečným válcem na zádech a náustkem v puse, s jehož pomocí můžete dýchat pod vodou. Není to super?

Skutečný potápěč vás naučí, jak můžete dýchat pod vodou a jak můžete zůstat na dně bazénu. Takže nemusíte pořád plavat na hladinu, abyste se nadechli! A pokud si nasadíte ploutve a masku, budete moci uvolněně plavat v bazénu!
Jakmile pochopíte, jak dýchat pod vodou - a věřte mi, není to tak těžké - budete dělat všechny druhy cvičení, takže nakonec budete zvládat více a více věcí, ale zároveň se naučíte, jak pomáhat ostatním potápěčům pod vodou.

Zní to zajímavě, že?

Teď to zní, jako byste měli hodně studovat. Ale pozor, je to taky hodně zábavy! A jakmile složíte slib, jako Demo Ranger se můžete stát členy klubu SCUBA RANGERS, skutečného potápěčského klubu. Samozřejmě se můžete naučit ještě více, jako například plavání pod vodou s kompasem. Nebo jak používat baterku ve tmě. Ale především, klub SCUBA RANGERS je spousta legrace. A kromě hraní her nad a pod vodou, děláme také spoustu dalších věcí, které souvisí s potápěním. Stejně jako například návštěva akvária, kde můžete vidět všechny ty krásné ryby z bezprostřední blízkosti. A jak budete vypadat před spolužáky, až jim to všechno řeknete? Vsadím se, že vše budou žárlit!!! Pravděpodobně budou chtít být skutečnými potápěči, stejně jako vy! 

Cena : 6.590,- Kč + poplatek za roční bazénové lekce 800,- kč


Spolu s mými přáteli Seržantem Majorem, Kladivounem, Čtverzubcem a žralokem kobercovým, vás budu provázet a chránit na vašich dobrodružstvích se SCUBA RANGERS. Řekneme vám vše, co potřebujete vědět a dělat vše pro to, aby jste se stali skutečnými SCUBA RANGERS.

 
 

Přihlaste se do kurzu Kurz potápění pro děti Scuba Rangers

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: