Potápění na zkoušku Ostrava nebo Prostějov 2019

Potápění na zkoušku (Discover scuba) v Ostravě od ledna 2019. V Prostějově probíhá v Městských lázních. Pro absolventy první zkušební lekce jsme schopni zorganizovat i ponor na lomu Vykleky. Absolvujete teorii v učebně a vyzkoušíte si potápění s přístrojem přímo s instruktorem. Získejte slevu platnou do 2 měsíců na kurz potápění OWD díky zkušebnímu ponoru v bazénu.Takovýto tréningový ponor je vhodný i pro certifikované potápěče.

 

Nové termíny:

27.2.2019

6.3.2019

13.3.2019

Novým potápěčům, nabízíme vyzkoušení potápění s přístrojem pod dohledem instruktora. Váš zážitek je zahájen v učebně naši potápěčské školy založené v roce 1994. V učebně shlédnete výukové video, přednášku o bezpečnosti potápění (základní pravidla) a předvedeme si techniky cvičení pod vodou (dýchání, vyrovnání tlaku, vyvažování a plavání pod vodou).  Poskládáním zapůjčené potápěčské výstroje lahev, křídla-jacketu a automatiky se seznámíte s technikou. Zapůjčíme Vám neoprenový oblek, ploutve i masku pokud nemáte vlastní.  Tento zkušební ponor Vám pomůže získat představu jak se učí potápění.  Většina z vás může mít obavy, že potápění je fyzicky náročná životu nebezpečná činnost. Pravdou je, že nejvíce namáhavá činnost při potápění je, odnést výstroj do auta a následně k vodě.Pokud vás potápění nadchne a váš instruktor přesvědčí, stanete se absolventem kurzu potápění u naší školy Dive Crew. Pokračovat v kurzu musíte nejpozději do 2 měsíců po absolvování této zkušební lekce aby vám byla cena započtena.

Cena bazénové lekce v Prostějově : 1210,- Kč  

Cena bazénové lekce v Ostravě : 1210,- Kč 

Cena ponoru na volné vodě lom Výkleky : 1980,- Kč ( + povinně musí absolvent projít výcvikem v bazénu ) 

Přihláška do kurzu:

potapeni-ostrava-dive-crew-bazen-1mini.jpg 

Pro certifikované potápěče

slouží bazénové lekce k trénování a zdokonalování jak svých vlastních dovedností nebo v teplé vodě bazénu trénovat perfektní vyvážení, spolupráci a kryzové situace s buddym. Zkouška nové výstroje nebo automatik a výstroje po servisním zákroku. Pro vás stačí pouze nahlásit účast, zakoupit jednotlivý vstup 150 kč a hodina a půl je vaše. Jen prosím, aby jste dávali novým kurzistům dobrý a bezpečný příklad a omluvili jejich nešikovné motorické pohyby ve vodě. Sraz u bazénu v Ostravě 18:50 každou středu s vyjímkou školních prázdnin.

 

Tento zkušební ponor vychází z verze první lekce základního kurzu OWD.

Ostrava Rudná 809/6, teorie   od 16-18 hod

Bazén Havířov-Šumbark, Oplealova 595 : každou středu od 19:00 - 20:30 hod

 

Prostějov : čtvrtek teorie  19:00 - 20:00  bazén 20:00 - 21:30 hod

Kurzy na lomu Výkleky probíhají dle domluvy s instruktorem pátek - neděle. Tomáš tel. 602719271, 10-18hod.

 

potapeni-vykleky-dive-crew-vv2.jpg 

 

 
 

Přihlaste se do kurzu Potápění na zkoušku Ostrava nebo Prostějov 2019

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: