Nový potápěčský počítač GALILEO HUD od Scubapro jako jediný potápěčský počítač využívá novou technologii promítání údajů na sklo vaší masky. Sám jsem ho testoval na ponorech v Ománu. Musím říct, že je to bezvadné, když na ruce nic nevadí. Přesto máte přehled o datech z ponoru před očima.

Galileo HUD ( Heads Up Displey ) je technologie která je známa dlouho ale v rekreačním potápění se nikdy pořádně nezabydlela. Nyní Vám Scubapro připravilo počítač kompaktních rozměrů s barevným obrazem vyditelným vašim okem v masce. Dále Scubapro spojilo technologii Galileo HUD se sondou na prvním stupni která vysílá údaje o vzduchu ve vaši lahvi.

Počítač má kloub, kterým jednoduše zařízení zdvihnete pokud Vám brání ve výhladu. Jakmile potřebujete informace z Galilea sklopíte hledí, podobně jako armádního nočního vidění.

Galileo lze použít pomocí speciálního držáku z jakékoli masky typu Zoom, Spectra nebo jiných značek než jen Scubapro. Důležité pro Vás je že počítač HUD použijete na masku která má dva zorníky. Pro Framelles masku
od Scubapro musíte masku objednat již z připraveným držákem.

Informace ke stažení Anglicky.

Video.

Prodejna Dive Crew

Cena počítače 05110100 GALILEO HUD včetně sondy 38490 kč
cana počítače 05110101 GALILEO HUD bez sondy 32900 kč