Proč se naučit potápět právě u Dive Crew

Proč se naučit potápět právě u Dive Crew v Ostravě nebo v Prostějově? Přečtěte si o mých zkušenostech a poznejte můj názor a přesvědčení, co se týká našeho dive centra Dive Crew Czech a výuky potápění.

Kurz potápění online.

Kurzy potápění provádíme momentálně pouze online. Teoretickou přípravu zvládnete sami u Vás doma. Ponory budeme provádět již brzy, stačí když se v lomu Výkleky ohřeje povrchová voda na +15 C.

Kurz potápění v Ostravě 2020

"Do kvality a bezpečí se vyplatí investovat, je to Váš život." Nový kurz Open Water Diver v Ostravě pro veřejnost, začněte online již dnes, aktuálně máme volné kapacity.

Kurz potápění Prostějov 2020

Nový kurz potápění Open Water Diver pro veřejnost již dnes online v Prostějově.

Kurz potápění v Ostravě únor 2020

"Do kvality a bezpečí se vyplatí investovat, je to Váš život." Nový kurz Open Water Diver v Ostravě pro veřejnost, začal 5.2.2020, aktuálně máme plno ale přihlásit se můžete do dalšího kurzu od 4.3.2020

Kurz potápění Prostějov leden 2020

Nový kurz potápění Open Water Diver pro veřejnost od 30.1.2020 v Prostějově. Při našich kurzech navštívíte nejméně 6 bazénů, teorie a 6 ponorů na volné vodě, ty budou až na jaře. Aktuálně máme plno!

Kurz první pomoci pro veřejnost

V našem dive centru, Dive Crew v Ostravě organizujeme nejen potápěčské kurzy ale i takovéto kurzy první pomoci pro veřejnost. Nový kurz od 2.3.2020

Kurz potápění na zkoušku

Kurz discover scuba nebo-li potápění na zkoušku, zažijete v Ostravě nebo Prostějově. Nejbližší termín 15.1.2020

Potápění s Nitroxem

Potápěčský kurz potápění s nitroxem, je používání obohacené směsi vzduchu o kyslík.

Rescue Diver kurz potápěč záchranář + první pomoc

Od 6.1.2020 pořádáme kurz Rescue Diver a první pomoc. Naučíte se předcházet nebezpečným situacím a staňte se potápěčem záchranářem. Přihlaste se, je poslední místo!

Kurz potápění AOWD

Právě probíhá kurz AOWD. Po absolvování tohoto kurzu budete oprávněni potápět do hloubek 30-40m, v noci, navigační ponory, z lodí, k vrakům...

Kurz potápění – suchý oblek

Kurz potápění v suchém obleku vám prodlouží zážitky ve studené vodě v podzimním a zimním období.