Bazén Havířov pronajímá naše Dive Crew škola potápění každou středu od 19-20:30 hod pro tréningy potápěčů a pro školu potápění. Bazén slouží vždy začínajícím potápěčům pro tréning. Dále naše pronajaté hodiny navštěvují naši bývalí žáci školy potápění. Ti tady celý rok trénují a to hlavně v období kdy je venku nečas a zima. Bazén skýtá čistou vodu po celý rok, s hloubkou 4 m a 25 m na délku, 6 drah na šířku.

Nezapomeňte na nejdůležitější pravidlo při vstupu na naše lekce, nikdy nerozbijte žádné kachličky nebo plastové rošty ve sprchách. Nenoste na bazén lahve které nemají ze spodní strany gumové ochranné botky, dále je zákaz používat jakékoli bedny s kolečky a jezdit s nimi v prostorách bazénu a šaten.

Pokud by se již stalo, že rozbijete nechtěně nějakou kachličku. Prosím nahlaste to hned instruktorovi nebo plavčíkovi který má právě službu. Pokud tak neučiníte může se stát že přijdeme o bazénové lekce!!!

Z důvodu poškození vnější hrany bazénu Havířov který používáme se zpřísňují pravidla pro používání bazénu. Týká se to všech co navštěvují naše hodiny každou středu.

Pronájem bazénu

Vážení potápěči našeho klubu Dive Crew. V prodejně na Rudné 309/6 si vyzvedněte a zaplaťte včas novou permanentku pro vstup na sezónu 2019/2020. Z důvodu zdražení vstupu na bazén budeme muset účtovat 2400 kč za pernamentku a 300 kč za jednotlivý vstup. Od února 2020 stojí pernamentka 1210 kč, platnost až do konce června.

Bazén Havířov

Vytisknout

Prosím vytiskněte si tento formulář, přečtěte, podepište a hlavně dodržujte stanovené body. Podepsaný formulář odevzdáte při vstupu na bazén instruktorovi Tomáši Melichárkovi nebo Janu Handlířovi.

Bazén.

Formulář.