Bazén Havířov pronajímá naše škola potápění Dive Crew, každou středu od září do konce června. Začínáme již 1.9.2021. Nově bude bazén od 19:00 – 20:30 hod Tedy 1:00 hod čistého času ve vodě a 30 min na skládání výstroje. Bazénové lekce slouží potápěčům pro tréning, pro školu k výcviku potápění. Dále naše pronajaté hodiny navštěvují naši bývalí žáci školy potápění. Ti tady celý rok trénují a to hlavně v období kdy je venku nečas a zima. Bazén skýtá čistou vodu po celý rok, s hloubkou 4 m a 25 m na délku, 6 drah na šířku.

Nezapomeňte na nejdůležitější pravidlo při vstupu na naše lekce, nikdy nerozbijte žádné kachličky nebo cokoli ve sprchách. Nenoste na bazén lahve které nemají ze spodní strany gumové ochranné botky, dále je zákaz používat jakékoli bedny s kolečky a jezdit s nimi v prostorách bazénu a šaten.

Pokud by se již stalo, že rozbijete nechtěně nějakou kachličku. Prosím nahlaste to hned instruktorovi nebo plavčíkovi který má právě službu. Pokud tak neučiníte může se stát že přijdeme o bazénové lekce!!!

Pronájem bazénu

Vážení potápěči našeho klubu Dive Crew. V prodejně na Rudné 809/6, si vyzvedněte a zaplaťte včas novou permanentku pro vstup na sezónu 2021/2022. Z důvodu zdražení vstupu na bazén budeme účtovat 2800 kč za permanentku, nebo 200 kč za jednotlivý vstup neplatí pro rodiče dětí v kurzu.

Bazén Havířov

Vytisknout

Prosím vytiskněte si tento formulář, přečtěte, podepište a hlavně dodržujte stanovené body. Podepsaný formulář odevzdáte při vstupu na bazén instruktorovi Tomáši Melichárkovi nebo Janu Handlířovi.

Bazén.

Formulář.