Bazén Havířov pronajímá naše škola potápění Dive Crew, každou středu od září do konce května. Začínáme již 06.09.2023. Nově bude bazén od 19:00 – 20:30 hod Tedy 1:00 hod čistého času ve vodě a 15/15 min na skládání a rozebrání výstroje. Vstup do šaten je většinou povolen již 18:45. Bazénové lekce slouží potápěčům pro tréning, pro školu k výcviku potápění. Dále naše pronajaté hodiny navštěvují naši bývalí žáci školy potápění. Ti tady celý rok trénují a to hlavně v období kdy je venku nečas a zima. Bazén skýtá čistou vodu po celý rok, s hloubkou 4 m a 25 m na délku, 6 drah na šířku.

Důležité: Nezapomeňte na pravidlo při vstupu na naše lekce, nikdy nerozbijte žádné kachličky nebo cokoli ve sprchách. Nenoste na bazén lahve které nemají ze spodní strany gumové ochranné botky, dále je zákaz používat jakékoli bedny s kolečky a jezdit s nimi v prostorách bazénu a šaten.

Pokud by se již stalo, že rozbijete nechtěně nějakou kachličku. Prosím nahlaste to hned instruktorovi nebo plavčíkovi který má právě službu. Pokud tak neučiníte může se stát že přijdeme o bazénové lekce!!!

Pronájem bazénu

Vážení potápěči našeho klubu Dive Crew. V prodejně na Rudné 809/6, si vyzvedněte a zaplaťte včas novou permanentku pro vstup na sezónu 2023. Z důvodu zdražení vstupu na bazén budeme účtovat:

3000 kč za permanentku platnou do konce května 2024.

2000 kč za 10 vstupů.

300 kč za jednotlivý vstup (neplatí rodiče dětí do 15 let v kurzu).

300 kč instruktoři potápění naplatí pokud mají 3 a více platících klientů (nutno objednat dopředu, tel. 602719271).

Permanentky se prodávají u Dive Crew School sro fakturačně. Objednat můžete na emailu tomas@divecrew.cz

Bazén Havířov

Prosím vytiskněte si tento formulář, přečtěte, podepište a hlavně dodržujte stanovené body. Podepsaný formulář odevzdáte při vstupu na bazén instruktorovi Tomáši Melichárkovi nebo Janu Handlířovi.

Mapa s odkazem na bazén Havířov-Šumbark. Opletalova 595/8A

https://goo.gl/maps/hbcJpdGETywBETYD7

Odkaz na mapu bazénu Prostějov:

https://goo.gl/maps/mhzaH5jHbLm6yHu69