Na druhý pokus vše vyšlo, Dive Crew Ostrava se stavá aktuálně oficiálním TEST CENTREM SANTI. Aktuálně máme pro Vás nachystané testovací suché obleky SANTI. Polský výrobce má obleky velmi povedené a do detailů propracované. Střih vám padne téměř dokonale. Proběhlo moje třetí školení, co se týká suchého potápění a výrobků SANTI. Které se konalo v Polské Varšavě. Chystáme se také do mateřského závodu na podrobné školení servisu obleků. Můj bratr René Melichárek se takového školení již účastnil a aktuálně začíná malé opravy v Praze. Dále se zabývá nejen velkoobchodním prodejem obleků ale i servisem a půjčováním obleků SANTI které si můžete vyzvednout v naši Ostravské prodejně.

Velikosti skladem v Ostravě:

dámské SL, pánská ML, pánská LL, pánská XLL.

Program firmy SANTI

spočívá v uceleném programu, který se zabývá i vytápěním suchých obleků pod vodou. To přináší potápěčům komfort. S malou 6Ah baterií, systémem kabelů si vyhříváte rukavice a tělo pomocí vesty. Náročnější potápěč a pořídí 24 Ah baterii. Celý pod oblek má tepelný komfort vyšší a na delší čas. Baterie si pod vodou můžete měnit.

Pomocí kruhů si připojíte suché rukavice. Ovládací ventily sucháče si zvolíte Si-Tech nebo Apeks. Při výběru vhodné velikosti suchého obleku si vyzkoušíte tři různé pod obleky.

Při objednávce volíte manžety lahvového nebo kónického typu. Velikost krční manžety. Suchý zip kovový nebo plastový, směřování zipu z prava na levé rameno. Tady je vypouštěcí ventil, nebo naopak na pravé rameno kde ventil není. V tomto případě máte možnost i pohnout s umístěním vypouštěcího ventilu. Kombinací 4 barev a tří pozic vkládání barev do si vytvoříte vlastní barevnou modifikaci.

Na obleku jsou silikonové nášivky s logy. Na kapse nášivka se suchým zipem a vlastním jménem.

Popis z wbových stránek santidiving.com E.Motion plus suchého obleku který jsem si vybral na moje potápění.                

1. E.Motion + drysuit přichází jako optimální a dokonalá kombinace lehkosti a pružnosti od exkluzivních materiálů E.Motion Drysuit a výhradně odolné textilie značky E.Lite. Obě funkce kombinované v moderním a elegantním střihem poskytují nejvyšší komfort při potápění.

2. Aplikace E.Motion + vás chrání, pokud je to nutné, a současně udržuje mobilitu během náročných dekompresních ponorů. E.Motion + je také ideální volbou pro začátečníky v rekreačním potápění, kteří ocení nejvyšší komfort v prvních chvílích strávených pod vodou.

3. Design E.Motion + je založen na dvou vlajkových modelech. E.Motion a E.Lite, které kombinují největší výhody použitého střihu a tkanin. Tím poskytuje maximální ochranu na neuralgických místech vystavených možnému poškození a nejlepší potápěčské ergonomii. Aplikace E.Motion + je k dispozici ve 36 barevných variantách, které vám umožňují vytvořit jedinečnou a elegantní verzi sucháče podle vašich preferencí.

4. Zařízení E.Motion + je standardně vybaveno novým inovačním systémem SANTI Smart Seals® – měkkými kroužky, které umožňují velice snadnou a rychlou výměnu těsnicích kroužků, které preferujete nebo máte zrovna po ruce.

Obleky SANTI již prodáváme.

Dive Crew Czech spol sro