Specializace Enriched Air Nitrox

Už jste někdy snili o tom mít delší bezdekompresní limit pro fotografování nebo průzkum vraku? Chtěli jste větší bezpečnost potápění vztahující se k potenciálu rizika dekompresní nemoci? Potom je tu právě pro vás kurz potápění s obohacenou směsí.

 

Klíčem je Nitrox. Díky snížení části dusíku ve vašem dýchacím plynu se bude vaše tělo méně namáhat a časy vysycení budou redukované.

Ve vašem programu ENRICHED AIR NITROX se budete učit všechna nezbytná pravidla pro plánování ponorů s Nitroxem a používání Nitroxu bezpečným způsobem. Důležitým klíčovým bodem v celém programu je analýza vaši vlastní láhve před každým Nitroxovým ponorem.

"Nitrox zdarma" je heslo u hodně středisek. Toto znamená, že nemusíte platit přirážku za Nitrox, ale všechna potápěčská centra budou chtít vidět platný certifikát Nitrox předtím, než se půjdete potápět.

ENRICHED AIR NITROX obsahuje nepovinné ponory a proto to je perfektní "zimní specialitou" před začátkem vaší potápěčské dovolené. Toto vám dovolí jít se ihned potápět a užívat si výhody potápění s Nitroxem.

Jestliže se chcete dozvědět více o ENRICHED AIR NITROX, můžete si koupit manuál nebo DVD, dokonce i když se nechcete zapsat na kurz.

KURZ ENRICHED AIR NITROX obsahuje:

  • Úvod do Nitroxu

  • Nitrox, vaše tělo a podvodní svět

  • Vaše kompletní výstroj a Nitrox

  • Plánování vašich Nitroxových ponorů

Prvořadým cílem každého kurzu Specialit je naučit vás důležité dovednosti zábavným způsobem. Všechny kurzy jsou vyučované za použití domácího studia, krátkých teoretických přednášek a výcviku ve vodě u kurzu SSI a u kurzu ČPŠ není nutný ponor na volné vodě, stačí jen teorie.

Cena kurzu: 4.990,- Kč u ČPŠ


V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, zapůjčení výstroje, plnění vzduchem, mezinárodní certifikační kartu, teoretické a praktické lekce, diplom a dárek.

 
 

Přihlaste se do kurzu Specializace Enriched Air Nitrox

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit

Kontaktní informace

Rezervace

Ochrana proti spamu

Následující pole nevyplňujte: