SANTI nejen suché obleky

SANTI nejen suché obleky

27. 2. 2019 | Tomas Melicharek

SANTI – nejen suché obleky V pondělí 25.2.2019 proběhlo moje druhé školení, co se týká suchého potápění a výrobků Polské firmy SANTI. David a Filip z Pražského zastoupení firmy SANTI. Santi Concept Store Prague. Firma Barakuda se zabývá nejen velkoobchodním prodejem obleků ale i servisem a půjčováním obleků SANTI.

 

 santi-kolaz.jpg

Další program firmy SANTI spočívá v uceleném kompaktním programu, který se zabývá vytápěním suchých obleků pod vodou. Což přináší potápěčům nebývalý komfort a tohle mě opravdu nadchlo. S malou 6Ah baterií na opasku křídla, systémem kabeláže si vyhřejete rukavice a tělo pomocí vesty až na dvě hodiny. Pokud jste náročnější potápěč a pořídíte si 24Ah baterii s celým pod oblekem potom máte komfort výrazně vyšší a na delší čas. Baterie si pod vodou můžete vyměnit po připojení světelné hlavy i svítit.

Jednoduchým systémem kruhů si připojíte suché rukavice, ovládací ventily sucháče si zvolíte Si-Tech nebo Apeks. Při výběru vhodné velikosti suchého obleku si vyzkoušíte tři různé pod obleky a sucháč napasujete na svou postavu.

Při objednávce volíte manžety lahvového nebo kónického typu a jejich velikost. Velikost krční manžety. Suchý zip kovový nebo plastový, směřování zipu z prava na levé rameno kde je vypouštěcí ventil, nebo naopak na pravé rameno kde ventil není. V tomto případě máte možnost i pohnout s umístěním vypouštěcího ventilu. Kombinací 4 barev a tří pozic vkládání barev do střihu obleku si vytvoříte vlastní nezaměnitelnou barevnou modifikaci.

Na obleku jsou silikonové nášivky s logy a na kapse máte nášivku se suchým zipem a vlastním jménem. Nejen detaily dělají kvalitní výrobek.

obrazek.png

Popis z wbových stránek santidiving.com E.Motion plus suchého obleku který jsem si vybral na moje potápění.                

E.Motion + drysuit přichází jako optimální a dokonalá kombinace lehkosti a pružnosti od exkluzivních materiálů E.Motion Drysuit a výhradně odolné textilie značky E.Lite. Obě funkce kombinované v moderním a elegantním střihem poskytují nejvyšší komfort při potápění.

Aplikace E.Motion + vás chrání, pokud je to nutné, a současně udržuje mobilitu během náročných dekompresních ponorů. E.Motion + je také ideální volbou pro začátečníky v rekreačním potápění, kteří ocení nejvyšší komfort v prvních chvílích strávených pod vodou.

Design E.Motion + je založen na dvou vlajkových modelech: E.Motion a E.Lite, které kombinují největší výhody použitého střihu a tkanin, aby poskytly maximální ochranu na neuralgických místech vystavených možnému poškození a nejlepší potápěčské ergonomii. Aplikace E.Motion + je k dispozici ve 36 barevných variantách, které vám umožňují vytvořit jedinečnou a elegantní verzi sucháče podle vašich preferencí.

Zařízení E.Motion + je standardně vybaveno novým inovačním systémem SANTI Smart Seals® - měkkými kroužky, které umožňují velice snadnou a rychlou výměnu těsnicích kroužků, které preferujete nebo máte zrovna po ruce.

Obleky SANTI budeme již brzy prodávat.

 

logo-santi-diving-equipment.jpg 

 

 

[RSS]

 

Vaše názory